Strona główna
Zakupy
Tutaj jesteś

Jakie urządzenie Kuvings warto mieć w kuchni?

13 kwietnia 2023 kuchnia

Słynąca z produkcji niezwykle nowoczesnych, wydajnych i prostych w obsłudze wyciskarek wolnoobrotowych marka Kuvings w swojej ofercie ma również wiele innych urządzeń, które mogą przydać się w każdej kuchni. Doskonałym przykładem tego typu przedmiotów są profesjonalne blendery próżniowe, a także takie urządzenia jak fermentator i grill elektryczny. Podstawą oferty marki jest jednak sprzęt stworzony z myślą o przygotowaniu wartościowych soków i różnego rodzaju koktajli.

Wyciskarki wolnoobrotowe dla wymagających

Włączenie do codziennej diety pożądanej ilości świeżych produktów pochodzenia roślinnego nie jest łatwe, zwłaszcza w przypadku małych dzieci, osób chorych i starszych, które mogą mieć problem z pogryzieniem twardych owoców lub warzyw. Z pomocą przychodzą nowoczesne sprzęty kuchenne Kuvings ze sklepu https://www.zdroweimarkowe.pl/firm-pol-1578996235-Kuvings.html, w tym profesjonalne wyciskarki wolnoobrotowe, które pozwolą przetworzyć niemal każdy rodzaj owocu lub warzywa na wartościowy sok pełny treściwego miąższu. W odróżnieniu od tradycyjnych sokowirówek wyciskarki nie służą do produkcji klarownego soku. To urządzenia pozwalające wyciągnąć esencję smaku, substancji odżywczych, witamin, minerałów i innych związków aktywnych z całego owocu, warzywa lub zioła. Wyciskarka wolnoobrotowa zgniata produkt na miazgę i przeciska go przez sitko. Pozyskany w ten sposób sok jest pełny wartościowego miąższu, ma aksamitną konsystencję i się nie rozwarstwia.

Blender próżniowy do koktajli bez pianki

Jeśli przeszkadzają Ci drobiny powietrza w zblendowanym koktajlu owocowym, mlecznym shake lub zupie, zainwestuj w blender próżniowy. Urządzenia tego typu wyposażone są w specjalny mechanizm odsysający powietrze podczas blendowania produktów spożywczych, co zapobiega powstawaniu charakterystycznej piany. Warto podkreślić, że zastosowane w blenderach marki Kuvings rozwiązanie pomaga zniwelować szkodliwy efekt oksydacji, a tym samym umożliwia przygotowanie przetworów bardziej wartościowych pod względem składu. Koktajle, zupy i inne przetwory przygotowane w blenderach próżniowych są dzięki temu nie tylko jedwabiście gładkie, pozbawione nieestetycznej pianki, ale także wyjątkowo zdrowe, pełne wartościowych substancji odżywczych, witamin i minerałów.

W ofercie marki Kuvings obok nowoczesnych blenderów próżniowych i popularnych wyciskarek wolnoobrotowych znaleźć można również sprzęt nieco mniej znany na rynku, ale niezwykle przydany w kuchni. To fermentator, dzięki któremu można samodzielnie przygotować biały ser lub pyszny jogurt. Fermentator można wykorzystać także do produkcji klasycznych kiszonek, octów i win owocowych.

Materiał zewnętrzny

tarta z ciasta francuskiego

Redakcja wpiekarni.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie kulinarna ekscytacja, fascynujące ciekawostki, zdrowe nawyki, porady zawodowe i sztuka zakupów spotykają się w magicznym kociołku inspiracji! Jesteśmy przewodnikiem przez kulinarny raj, źródłem wiedzy o zdrowym odżywianiu, poradnikiem w dziedzinie karierowego rozwoju i kompanem w poszukiwaniu najbardziej wyjątkowych produktów.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

patelnie
Worki na śmieci
Zaoszczędź - tanie zamienniki produktów spożywczych

Jesteś zainteresowany reklamą?

Zaoszczędź - tanie zamienniki produktów spożywczych