header


PL_PSC_2022

ŁÓDZKIE ŚWIĘTO WYPIEKÓW

news_img1

W weekend 21-22 listopada Strefa Kreatywna Piotrkowska 217 w Łodzi zamieni się w królestwo pieczenia, wypiekania, dekorowania i smakowania. Wszystko to, za sprawą nowego wydarzenia kulinarnego o nazwie ?Wypieki?. Wydarzenie w wyjątkowy sposób zainauguruje okres bożonarodzeniowej gorączki kulinarnej. W zamyśle organizatorów ma zainspirować do eksperymentów ze świątecznymi wypiekami, a także ułatwić poszukiwania oryginalnych upominków mikołajkowych i gwiazdkowych.

Na gości pierwszej edycji ?Wypieków? czekać będą blogerzy i wystawcy z całej Polski serwujący bajeczne dla oka i kubków smakowych słodkości oraz propozycje wypieków wytrawnych, nie zabraknie kulinarnych nowości i wypiekanych ekstrawagancji. Chętni będą mieli okazję spróbować swoich sił podczas warsztatów tematycznych, a poszukiwacze nietypowych upominków mikołajkowych i gwiazdkowych zaopatrzą się u w strefie ?Sweet handmade?.

- Wciąż kompletujemy zgłoszenia i opracowujemy harmonogram atrakcji, o których będziemy informować na bieżąco dozując napięcie ? mówi Małgorzata Neuman, koordynator wydarzenia. - Zależy nam na zaskoczeniu i zadowoleniu gości festiwalu, ale również na stworzeniu nieformalnej platformy wymiany doświadczeń między amatorami kulinariów oraz przedstawicielami branży cukierniczej i piekarniczej.

Wydarzenie uzupełnia dotychczasowy cykl otwartych imprez gastronomiczno-kulinarnych realizowanych w łódzkiej Strefie Piotrkowska 217 dołączając m.in. do Łódź Street Food Festival, Wege Festival i Fit Bazaar, czy Łódzkiego Dnia Sushi, które w każdy z festiwalowych weekendów gromadzą dziesiątki tysięcy odwiedzających.

Patronami medialnymi ?Wypieków? są czołowe media regionalne, m.in. Radio Eska, TVP Łódź, Cook Magazine, Radio Żak, Jemy w Łodzi, Plaster Łódzki, a także wiodące media branżowe ? w tym nasze czasopismo.

© 2022 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple