header


PL_PSC_2022

Czerwcowe Podwieczorki z Akademią Mistrza

news_img1

Czerwcowe Podwieczorki z Akademią Mistrza

W czerwcu odbędzie się druga edycja Podwieczorków z Akademią Mistrza. W trakcie organizowanych przez Kruszwicę lokalnych spotkań trener Adriana Głuchowska poprowadzi seminarium na temat: ?Jak prawidłowo zawierać umowy cywilnoprawne z pracownikami i komunikować się z organami kontroli? ? czyli praktyczne porady i wskazówki jak poruszać się w nieprecyzyjnych przepisach?. Seminarium to ma na celu zwrócenie uwagi na newralgiczne kwestie prawne dotyczące umów-zleceń i umów o dzieło.

Uczestnicy ubiegłorocznych wykładów prowadzonych przez Adrianę Głuchowską bardzo pozytywnie je oceniali. W swych opiniach podkreślali, że trenerka wykazała się bardzo dużą znajomością tematyki związanej z konstruowaniem umów cywilnoprawnych. Przedsiębiorcy z powodzeniem wdrożyli pozyskaną wiedzę w swoich biznesach.

W czerwcu seminaria odbędą się w następujących lokalizacjach: Kraków (9.06), Chorzów (10.06), Wrocław (11.06), Piotrków Trybunalski (22.06), Warszawa (23.06). Kruszwica serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Podwieczorkach z Akademią Mistrza. Szczegóły spotkań znajdują się na stronie www.akademiamistrza.pl/zarzadzanie-biznesem/kalendarz-spotkan. Tam także można dokonać rezerwacji miejsc. Udział w seminariach jest bezpłatny, ale ilość miejsc ograniczona.

© 2022 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple