header


PL_PSC_2022

Urządzenia STEPHAN UM24

news_img1

Profesjonalne Szkolenia Świat Czekolady wraz z firmą Stephan Machinery GmbH mają zaszczyt zaprosić na prezentację nowoczesnego urządzenia STEPHAN UM24. Prezentacja odbędzie się 10 kwietnia 2015 r. o godzinie 11.00 w firmie Sempre w Pruszkowie, ul. Wiejska 13A. Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy:pracownia@marcinpazdzior.com

Stephan Machinery GmbH prawie od sześćdziesięciu lat buduje próżniowe mieszalniki do produkcji nadzień do pralin i trufli. Maszyny z serii STEPHAN UM należą do najpopularniejszych w Europie; znajdują się niemal we wszystkich znanych manufakturach czekolady.

Temat własnej produkcji świeżych pralinek z klasy Premium staje się coraz bardziej aktualny w Polsce; widać je w ekskluzywnych pijalniach czekolady, na specjalistycznych targach i wystawach. Duże firmy tworzą pracownie czekoladowych rarytasów, które wyróżniają się świeżością, znakomitą teksturą oraz doskonałą i indywidualną kompozycją smaków.

Maszyny STEPHAN UM są jednym z podstawowych narzędzi niemal każdego maestra czekolady.

Zadaniem urządzenia STEPHAN UM24 jest produkcja różnego rodzaju produktów cukierniczych: dżemów, konfitur, nadzień czekoladowych i produktów garmażeryjnych etc. W uniwersalnej maszynie STEPHAN realizuje się wszystkie funkcje procesu.

Należą do nich:

  • rozdrabnianie i mielenie surowców (np. orzechy, owoce etc.)
  • delikatne i efektywne mieszania, a także emulgowanie wszystkich składników
  • równomierne rozprowadzenie temperatury w produkcie i chłodzenie płaszczem wodnym
  • kontrolowana temperatura podgrzewania
  • odpowietrzenie pod próżnią

Osoby zainteresowane prezentacją prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: pracownia@marcinpazdzior.com

Serdecznie zapraszamy!

© 2022 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple