header


PL_PSC_2022

Tłusty Czwartek z marmoladą Poltino

news_img1

Wybrane łódzkie cukiernie już testują nowe marmolady Poltino, przygotowując się do dorocznego święta słodkości.- Tłustego Czwartku.

Oferta firmy Hortino, znanej głównie z mrożonek warzywnych i owocowych marki Poltino, rozszerzona została o marmolady owocowe dla przemysłu piekarniczego i cukierniczego. Firma oferuje także nadzienia owocowe dla profesjonalistów. Do ich produkcji firma stosuje tylko dojrzałe i zdrowe owoce, wyłącznie od sprawdzonych rolników z terenu południowo-wschodniej Polski.

Marmolady owocowe powstają przez proces gotowania przecieru jabłkowego oraz innych przecierów owocowych charakterystycznych dla określonego smaku. Marmolady Poltino nie zawierają sztucznych barwników. Zwarta, zżelowana konsystencja produktu umożliwia ich stosowanie jako wsadu oraz do zewnętrznej dekoracji produktów. Idealnie sprawdzają się do wszelkiego rodzaju drożdżówek, ciasteczek, przekładnia blatów ciast i - oczywiście - do wypełnienie pączków. Mogą być dozowane w sposób ręczny oraz automatyczny. Warto wypróbować nowe marmolady Poltino, doskonałe do nadziewania tradycyjnych pączków.

Halina Wawrzyniak, właścicielka zakładu cukierniczego w Łodzi, wysoko ocenia walory smakowe testowej partii pączków z marmoladami Poltino: - Tłusty Czwartek poprzedza zawsze okres bardzo intensywnej pracy w cukierni. Udane wypieki to tego dnia gwarancja wysokich obrotów. Jako lokalna, rodzinna firma nie możemy pozwolić sobie na żadne wpadki. Wypróbowałam marmolady Poltino i zapytałam najpierw o opinię naszych stałych klientów. Wysoko ocenili smak pączków, konsystencję i wygląd nadzienia oraz możliwość wyboru kilku smaków marmolady. Produkty Poltino zapewniają też powtarzalny efekt produkcji, tak ważny w każdej cukierni. Zdecydowałam się po tym na większe zamówienie. W tym roku nasze pączki na Tłusty Czwartek będziemy smażyć z dodatkiem marmolad Poltino.

Marmolady Poltino dostępne są w smakach: wieloowocowym, wiśniowym i truskawkowym w wiaderkach 13 kg z dodatkową folią zabezpieczającą.

Wyprodukowane są ze 100 g owoców na 100 g produktu. Łączna zawartość cukru wynosi 60 g na 100 g produktu.

Zamówienia i więcej informacji na www.poltino.pl

© 2022 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple