header


PL_PSC_2022

PUCHAR L. LESAFFRE

news_img1

Rusza czwarta edycja Pucharu Louis Lesaffre ? międzynarodowego konkursu dla piekarzy, którego finał ma miejsce w Paryżu. Eliminacje do Pucharu są wielostopniowe. Zaczynają się od selekcji krajowej.

Pierwszy etap konkursowych zmagań zaplanowany został na ostatnie dni października br. Odbędzie się on w Wołczynie, w siedzibie firmy Lesaffre Polska. Uczestniczyć w nim będzie dziewięć osób, po trzy w każdej kategorii. Uczestnicy tych eliminacji wyłonieni zostaną spośród nadesłanych zgłoszeń.

Startować można w jednej z trzech kategorii: *bagietki i chleby świata, *wypieki półcukiernicze i pieczywo smakowe, *wyrób artystyczny. Konkurs przeznaczony jest dla piekarzy w wieku 25-55 lat. Nie mogą w nim uczestniczyć osoby, które do tej pory dwukrotnie brały udział w eliminacjach do tego wydarzenia.

Kandydaci do konkursu mogą zgłaszać swój udział do 10 października. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie www.lesaffre.pl , tam też znajduje się formularz zgłoszeniowy. Na zwycięzców eliminacji krajowych czekają atrakcyjne nagrody oraz zaszczyt reprezentowania Polski w kolejnej turze eliminacji na szczeblu międzynarodowym.

© 2022 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple