header


PL_PSC_2022

Święto sernika

news_img1

30 lipca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Sernika. Na tę okazję firma Martin Braun przygotowała wyjątkową nowość ? CHEESEQUICK Braun. Jest to najwyższej jakości mieszanka do przygotowywania, idealnych na lato, serników na zimno.

Główną zaletą nowego surowca Martin Braun jest łatwość zastosowania.

Oto 3 kroki z Cheesequick:

1) Cheesequick Braun wymieszać z cukrem i dodać podgrzaną wodę

2) Dodać twaróg i ubijać rzadką rózgą przez 3 minuty

3) Gotową masę wylać na kruchy spód i ewentualnie wypełnić nadzieniem. Pozostawić w lodówce do wychłodzenia na 5-7 godz. i? gotowe!

Nowy produkt Martin Braun cechuje się bardzo szeroką paletą zastosowań. Można go stosować do wielu rodzajów serników na zimno. Można łączyć z wieloma innymi produktami, takimi jak śmietana, jogurt. Po wylaniu masy na kruchy blat można nadal mieszać go ze świeżymi owocami, nadzieniami owocowymi (np. owoce w żelu Grados), dzięki czemu można dowolnie kreować różnego rodzaju marmurki i wzory. Cheesequick Braun posiada neutralny smak i nie zawiera aromatów, dzięki czemu można dowolnie nadawać smak sernikom według indywidualnych potrzeb. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości surowców w Cheesequick Braun, w masach serowych nie powstają grudki, a gotowy sernik ma gładką i szlachetną konsystencję. Nowy produkt Martin Braun doskonale tężeje i utrzymuje stałą formę.

W ofercie Martin Braun dostępne są także cenione od wielu lat przez polskich cukierników: Mix Twarogowy Braun oraz Serquick Braun.

MIX TWAROGOWY Braun - mieszanka 50% to wysokiej jakości mieszanka do wypieku słodkich bułek, babek i pieczywa słodkiego. Nie zawiera drożdży, lecz proszek do pieczenia. Charakteryzuje się krótkim procesem przygotowania, nie wymaga garowania. Mix można łączyć z różnymi dodatkami (owoce kandyzowane, czekolada do zapiekania), nadając mu intensywny smak i aromat. Ze względu na zawartość proszku do pieczenia nie wymaga od razu pieczenia, ciasto może leżakować 4 godziny.

SERQUICK Braun to kombinacja specjalnych, najwyżej jakości surowców i aromatów gwarantująca wysoką jakość produktu gotowego. Klienci chwalą SERQUICK za szybkość wykonania masy serowej i wydobycie charakteru świeżego twarogu, dzięki czemu serniki z jego dodatkiem są bardzo soczyste i mają delikatną, puszysta konsystencję.

Szczegółowe informacje o ofercie Martin Braun: www.martinbraun.pl

© 2022 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple