header


swet11

expo2020

Cologne2020

Cologne2020a

euro gastro

BNP Paribas z piekarnią Asprod

news_img1

Biuro Inwestycji Kapitałowych Banku BNP Paribas zainwestowało w spółkę Asprod. Pomoże jej w budowie nowej piekarni i podwojeniu mocy produkcyjnych - informuje Puls Biznesu.

W ubiegłym roku firma z Klinisk Wielkich (województwo zachodniopomorskie) miała 104 mln zł przychodów i 6,3 mln zł zysku netto. Prawie dwie trzecie sprzedaży realizuje za pośrednictwem sieci własnych sklepów, których ma ponad 60. Reszta trafia do lokalnych odbiorców i sieci sklepów.

Do inwestycji w nową piekarnię spółka przygotowywała się od kilku lat. Inwestycja ruszyła w lipcu, a ma się zakończyć w listopadzie 2020 roku. Jej koszt to około 65 mln zł.

Jak podaje Bank BNP Paribas, horyzont inwestycyjny to około pięciu lat. Po tym czasie wraz ze wspólnikami Asprodu będą szukać inwestora zainteresowanego przejęciem wszystkich udziałów.

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple