header


swet11

expo2020

Cologne2020

Cologne2020a

euro gastro

Seminaria Lodziarskie Savpol 2020

news_img1

Od 9 do 13 marca 2020 w ośmiu miastach w Polsce odbędzie się kolejna edycja Seminariów Lodziarskich organizowanych przez firmę Savpol oraz partnerów: Fabbri, Valmar, Miran Ice Cones, Coldelite, Malongo, Piątnica, Multeneo, Ogrodowy Salon i Litex. To niepowtarzalna okazja na przygotowanie swojego biznesu do nadchodzącego sezonu lodziarskiego.

Podczas Seminariów nie zabraknie prezentacji nowinek przywiezionych prosto z Rimini z targów SIGEP, aktualnych oraz nadchodzących trendów w branży, testowania maszyn i degustacji nowatorskich smaków lodów. Ponadto uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję do zdobycia atrakcyjnych upominków. Seminaria odbędą się w następujących lokalizacjach: Gdańsku, Grudziądzu, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Czeladzi, Krakowie i Rzeszowie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: http://savpol.pl/seminaria-lodziarskie-2020

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple