header


swet11

expo2020

Cologne2020

Cologne2020a

euro gastro

Kandy nagrodzone za eksport

news_img1

Firma została laureatem konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki. Jury doceniło zróżnicowany i rosnący eksport do kilkunastu krajów na całym świecie.

Kandy wysyła za granicę głównie owoce kandyzowane oraz termostabilne nadzienia cukiernicze Lauretta. W latach 2012-2019 eksport wzrósł niemal 9-krotnie.

Kapituła konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki, organizowanego przez Business Center Club, wyróżniła Kandy za sukcesy na rynkach międzynarodowych. - Bardzo cieszy nas ta nagroda i fakt, że dostrzeżono naszą obecność na świecie – mówi Dariusz Socik, właściciel. - Obecnie eksport stanowi ok. 10 procent sprzedaży. Wysyłamy towar do kilkunastu krajów. Coraz częściej także poza Unię Europejską. To bardzo obiecujący kierunek ekspansji. Produkty Kandy spotkać można nie tylko w Niemczech, Hiszpanii, Grecji czy Rumunii, ale także w Rosji, Jordanii, Libii, Arabii Saudyjskiej czy Armenii.

Strona lauretta.eu jest dostępna w 14-tu językach obcych.

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple