header


PL_PSC_2022

Słodkie trendy

news_img1

Pod koniec stycznia na terenach wystawowych Targów Kolońskich zorganizowane zostaną Międzynarodowe Targi Słodyczy i Przekąsek (ISM). Towarzyszyć im będą Międzynarodowe Targi Poddostawców dla Przemysłu Cukierniczego i Branży Przekąsek (ProSweets Cologne).

Wystawa w Kolonii nie wymagają specjalnej rekomendacji. ISM to prawdziwy „klasyk”. Jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w branży, które przyciąga uwagę całego świata. Impreza już od dziesięcioleci wyznacza trendy na cały nadchodzący rok, pokazuje kierunki w których w danym sezonie podążać będą cukiernicze wyroby gotowe. To na targowej mapie Europy obowiązkowe miejsce do odwiedzenia. Dlatego ściągają tu producenci oraz handlowcy, dystrybutorzy z ponad 140 krajów.

Początek roku, to doskonała pora na prezentację rynkowych nowości. Te zobaczyć będzie można w specjalnie zaaranżowanych przestrzeniach: Debiutantów (Newcomer Area), Nowych Startupów (New Start-up Area) oraz Nowych Przekąsek (New Snacks Pavillon). Od kilku lat na targach ISM z powodzeniem goszczą także pokazy cukierniczego rzemiosła. Obok dominujących tu wyrobów gotowych – cukierków, ciast, słodkich i słonych przekąsek coraz mocniej swą obecność zaznacza także czekolada. Pokazy mistrzów czekolady, którzy łączą ją z zaskakującymi dodatkami cieszą się sporym zainteresowaniem wśród zwiedzających.

Ponad 80 procent wystawców uczestniczących w tych targach pochodzi spoza Niemiec. Najliczniej reprezentowane są firmy z Włoch, Belgii, Francji, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwajcarii i Turcji. Do grona liczących się wystawców należa też polskie przedsiębiorstwa. Dla bardzo wielu z 35 tysięcy gości, impreza ta stanowi obowiązkowy punkt na targowej mapie Europy.

Doskonałym uzupełnieniem prezentacji słodyczy i przekąsek są targi ProSweets Cologne oferujące szerokie spektrum maszyn i urządzeń do produkcji słodyczy i przekąsek a także bogatą ofertę opakowań.

Targi ISM i ProSweets zapraszają w dniach od 28 do 31 stycznia. w godzinach 9-18. Cena biletu jednodniowego w przedsprzedaży – 34 euro, a w kasie – 52 euro (bilety 2-dniowe odpowiednio 53 i 71 euro) . Rejestracji i kupna biletów wstępu online pod adresemwww.ism-cologne.de oraz www.prosweets.com (zakup online możliwy do 30 stycznia 2018 r .).

© 2022 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple