header


PL_PSC_2022

Lody jak marzenie

news_img1

Firmowana przez największą na świecie spółdzielnię mleczarską FrieslandCampina marka Debic wprowadza właśnie na nasz rynek bazę do lodów Soft Ice 5L. To znakomita podstawa do przygotowania popularnych w Polsce lodów włoskich.

Śnieżnobiała baza o subtelnie waniliowym smaku zawiera 5 procent tłuszczu. Jest gotowa do bezpośredniego użycia, płynna, wydajna i bezpieczna w zastosowaniu. Charakteryzuje ją łatwość użycia – wystarczy wyjąć pojemnik z chłodni i wlać porcję do urządzenia. Dzięki temu unika się wszelkich problemów związanych z koniecznością sprawdzania proporcji, które pojawiają się przy przygotowaniu mieszanki. Co ważne, baza jest stabilna podczas ponownej pasteryzacji. Może być wykorzystana we wszystkich typach maszyn do lodów włoskich. Testy przeprowadzone na różnych modelach potwierdziły jej wysoką wydajność. W zależności od wykorzystanej maszyny przyrost mieszanki wynosi od 55 do 65 procent (odpowiednio dla marki Taylor i Carpigianni). Z jednego litra Soft Ice uzyskano od 1,55 do 1,65 litrów lodowej mieszanki. Wlewając do urządzenia całą pojemność 5-litrowego opakowania można otrzymać od 7,5 do 8,5 litrów lodów.

Lody z Soft Ice mają idealną konsystencję i optymalną temperaturę topienia. Znakomicie prezentują się w wafelkach, a także w plastikowych czy papierowych kubkach. Serwowane mogą być jako lody włoskie albo jako popularne na zachodzie Europy sundea, czyli desery z dodatkowymi toppingami, owocami, orzechami i posypkami.

© 2022 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple