header


Lauretta wyróżniona elitarną nagrodą

news_img1

Termostabilne nadzienia Lauretta zostały nagrodzone Medalem Europejskim, przyznawanym przez prestiżowy klub przedsiębiorców Business Center Club. To wyróżnienie jest potwierdzeniem nie tylko wysokiej jakości nadzień produkowanych przez Kandy, ale także standardów, dzięki którym Lauretta może z powodzeniem konkurować na zachodnich rynkach.

Celem konkursu Medal Europejski jest nagradzanie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez polskie firmy. Wyróżnione tym tytułem marki muszą nie tylko wykazywać znaczny potencjał rozwojowy, posiadać odpowiednie licencje i patenty, ale także eksportować swoje produkty do europejskich odbiorców. Jury, które wybierało laureatów, uznało, że nadzienia termostabilne Lauretta spełniają wszystkie te warunki.

Podczas tegorocznej, 27. edycji konkursu, nagrody wręczali Jerzy Kwieciński - sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, Marek Goliszewski - prezes BCC, Grażyna Majcher-Magdziak - członkini Rady Organizatorów BCC i gen. Leon Komornicki - członek Rady Organizatorów BCC. Uroczystość prowadził Zbigniew Żurek, wiceprezes BCC. Honorowe Medale Europejskie odebrali profesorowie: Andrzej Blikle i Witold Orłowski.

Business Center Club jest prestiżowym klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. BCC działa na arenie mięszynarodowej, dlatego przyznawany przez nią Medal Europejski został objęty honorowym patronatem przez Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny w Brukseli, organ doradczy UE.

Firma Kandy, producent nadzień Lauretta, jest wieloletnim członkiem BCC. W branży spożywczej działa od 1985 roku. Jest wiodącym producentem owoców kandyzowanych oraz komponentów dla przemysłu mleczarskiego, lodziarskiego i cukierniczego. Najnowszy produkt w portfolio Kandy to gotowy do użycia żel dekoracyjny Cristalli.

www.lauretta.eu

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple