header


CSM Bakery Solutions

Artykul

W tym roku CSM Polska obchodzi swoje 25-lecie. To dobra okazja, by zaprezentować światowy koncern, którego polska firma jest istotną częścią.

CSM Bakery Solutions to międzynarodowy lider w przemyśle piekarniczym, jeden z największych producentów w branży. Swoją główną siedzibę firma ma w Atlancie, w stanie Georgia (USA). Światowy koncern oferuje szerokie i innowacyjne portfolio znakomitych dodatków piekarniczych, produktów gotowych i usług świadczonych na rzecz gastronomii, sieci kawiarni i restauracji, a także piekarni i cukierni rzemieślniczych oraz przemysłowych. Firma zajmuje się przede wszystkim projektowaniem i dostarczaniem rozwiązań ułatwiających rozwój i sukces klienta. Swoje produkty oferuje łącznie z fachową, specjalistyczną wiedzą doradców technologicznych, których zadaniem jest wszechstronna pomoc piekarzom i cukiernikom w jak najbardziej efektywnym wykorzystaniu produktów firmy zgodnie z oczekiwaniami lokalnych konsumentów.

? Nasze relacje partnerskie z klientami, począwszy od piekarni, cukierni, kawiarni i restauracji po sklepy spożywcze, hurtownie i przemysłowych producentów żywności, opierają się na współpracy, dzięki której możemy wspólnie opracować nowatorskie rozwiązania na potrzeby wyzwań związanych z produkcją pieczywa i prowadzeniem działalności gospodarczej. Dzięki rozległej znajomości sektora i wyjątkowej znajomości rynków posiadamy szczególne kwalifikacje, by pomagać klientom przekraczać oczekiwania zarówno w procesie produkcji, jak i w zakresie wyniku finansowego ? informują przedstawiciele CSM Bakery Solutions.

Obecnie, w wynik wielu przekształceń i dynamicznej ekspansji rynkowej, w ramach firmy CSM Bakery Solutions znajduje się szereg liczących się na świecie marek o bogatych tradycjach piekarsko-cukierniczych i rzemieślniczym dziedzictwie, spośród których warto wymienić: Ulmer Spatz, MeisterMarken, Marquerite, Kraftkorn, GoldFrost, Baker & Baker, Molco, Kate?s Cake, Henry & Henry. Uwzględniając historię marki Ulmer Spatz, koncern odwołuje się do tradycji liczącej blisko 160 lat.

Światowy zasięg firmy opiera się nie tylko na obecności jej produktów w 100 krajach. CSM posiada 34 zakłady produkcyjne, 24 centra dystrybucji, 4 centra innowacyjne na kilku kontynentach. Siłę firmy współtworzą przede wszystkim jej pracownicy. Dziś w koncernie pracuje ponad 8500 osób.

Swą rynkową aktywności CSM Bakery Solutions opiera na pięciu stałych zasadach: przejrzystości, współpracy, profesjonalizmu, szacunku i uczciwości. Wartości te stanowią istotę firmy i odzwierciedlają poszanowanie dla dziedzictwa i otoczenia, w którym przedsiębiorstwo funkcjonuje. Pomagają tworzyć procesy, prowadzić działalność i podejmować właściwe decyzje z korzyścią dla klientów, konsumentów i społeczności firmy. Odnoszą się nie tylko do pracy zawodowej, lecz także do standardów w życiu społecznym i prywatnym. Pozostają niezmienne mimo rozwoju firmy, kolejnych zmian w jej strukturze czy w liczbie pracowników. W praktyce wartości te sprawiają, że CSM Bakery Solutions jako globalne przedsiębiorstwo komunikuje się z otoczeniem i dzieli z nim informacjami w sposób otwarty i szczery. Dążenie do celu opiera na współpracy i pełnym profesjonalizmie. W tych działaniach akcentuje zaś szacunek dla klientów i partnerów biznesowych oraz uczciwość i odpowiedzialność niezależnie od okoliczności. Wartości te są gwarantem sukcesu firmy i jej klientów.

Portfolio CSM Bakery Solutions

Pieczywo, mieszanki cukiernicze, tłuszcze piekarnicze, brownie, cookies, donuty, muffiny, ciasta i cup cakes, nadzienia, polewy i żele dekoracyjne, produkty laminowane, przekąski słodkie i słone, przekąski mini.

CSM ? pierwszy człon nazwy pochodzi od firmy Centrale Suiker Maatschappij (Centralna Kompania Cukrowa), która powstała w 1919 roku w Holandii i zajmowała się przetwórstwem cukru.

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple