header


Po prostu WooW!

Artykul

? Jaka szkoda, że Państwo tego nie możecie zobaczyć ? ten klasyczny tekst radiowego komentatora sportowego, któremu brakuje słów na opisanie tego, co dzieje się przed jego oczami idealnie pasuje także w tym miejscu. Absolutna nowość, którą wprowadza na rynek PCB Creation wymyka się bowiem wszelkim dotychczasowym wyobrażeniom.

Tak, to trzeba zobaczyć! Francuska firma w innowacyjny sposób łączy tradycyjny tort z możliwościami smartphonów i tabletów. Do cukierni, a raczej cukierniczego wyrobu wprowadza niezwykłą animację. Ożywia w ten sposób cukierniczy produkt, buduje fascynująca opowieść, która wciąga nie tylko najmłodszego konsumenta. Cukiernikowi daje zaś możliwość przygotowania absolutnie nowoczesnej oferty.

Magiczne czekoladki

Cukierniczymi elementami tego pomysłu są czekoladowe tabliczki, z których każda stanowi zaproszenie do innej opowieści. Na początek producent przygotował sześć interaktywnych scenariuszy, które powinny zadowolić nawet najbardziej wybrednych i wymagających klientów. Czekoladowe tabliczki otwierają bramy do niesamowitych historii, którym towarzyszy efekt ?WooW?. Do wyboru są więc prezentacje, w których główne role odgrywają: Księżniczka, Pilot, Pirat, Mikołaj, Superbohater. Jest także scenarusz z udziałem sylwestrowych fajerwerków.

Jak to działa?

Nowatorski pomysł opiera się na połączeniu cukierniczego tła z nowoczesną technologią. Idealne tło stanowi okolicznościowy tort, na którym umieszcza się wybraną tabliczkę czekolady. Następnym krokiem jest wykorzystanie do zabawy smartphona lub tabletu. By urządzenie zadziałało musi być wcześniej wzbogacone o specjalną, bezpłatną aplikację o nazwie Magic Xperience. Można ją pobrać w App Store albo Google Play, co oznacza, że działa w obu systemach iOS (przynajniej 7.0) i Android (przynajmniej 4.0). Aplikacja wykorzystuje technologię rozpoznawania obrazów, dlatego wymaga tabletów lub telefonów z wydajnym procesorem i z aparatem z funkcją autofocus.

Po uruchomieniu aplikacji i skierowaniu kamery na tabliczkę czekolady zaczyna działać magia. Przez ekran smartphona lub tabletu można obserwować niezwykłą animację z udziałem wybranego bohatera. Okolicznościowa uroczystość, której towarzyszy tort może stać się niezpomnianym wydarzeniem, z udziałem efektów specjalnych znanych do tej pory z telewizji czy kina! Dodatkowo aplikacja umożliwia robienie zdjęć z bajkową postacią. Innowacyjny pomysł może być świetną alternatywą dla tradycyjnych dekoracji tortów, które zaskoczą zarówno najmłodszych jak i dorosłych.

Jak przekonać klienta?

Jak udowadnia powyższy opis nowy pomysł PCB Creation jest całkowicie nowatorski. Trudno opowiedzieć go w skrócie odwiedzającemu cukiernię klientowi. Najlepiej pokazać mu, czego może się spodziewać w kuliminacyjnym momencie serwowania tortu. Dlatego producent przygotował specjalny display wyświetlający filmik instruktażowy. Display dostosowany jest do wystawienia w miejscu sprzedaży, dzięki czemu staje się dodatkową reklamą interaktywnych czekoladek. A czekoladki z sześcioma rodzajami postaci można zamawiać w miarę własnych potrzeb.

Krok po kroku

1. Skieruj swój telefon na kod QR aby pobrać aplikację Magic Xperience z Apple Store lub Google Play i pobierz ją. (rys. 1)

2. Umieść czekoladkę WooW na torcie tak, aby było widać cały obrazek. Rys 2

3. Uruchom aplikację Magic Xperience na swoim telefonie lub tablecie. Skieruj urządzenie bezpośrednio na obrazek na czekoladce. Rys 3

4. Pozwól działać magii i obserwuj. Rys 4

PCB Creation jest znana z wprowadzania innowacji w dekoracjach cukierniczych. Jest firmą która wymyśliła popularne i powszechnie już stosowane na całym świecie folie karotenowe do czekolady, produkuje również papier piekarniczy z nadrukiem który po odpieczeniu pozostaje na biszkopcie. W najbliższym czasie w asortymencie firmy pojawią się folie, które będą przenosić nadruk na glazurach cukrowych.

UWAGA!!!

Do wyczerpania zapasów przy zakupie 6 opakowań dekoracji (48 czekoladek) display prezentacyjny z filmem reklamowym i miejscem na wystawienie czekoladek gratis!

Kontakt:

Pastry Creation tel. 32 241 17 49, kom. 789 977 763, e-mail: biuro@pastrycreation.pl

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple