header


swet11

expo2020

Cologne2020

Cologne2020a

euro gastro

Wszechstronnie i nowocześnie, czyli prezenter dla Twojej oferty

Artykul

Czasy wysłużonych, wyblakłych i ?zmęczonych? przez klientów albumów z ofertą tortów i ciast odchodzą do przeszłości. Pora na zmianę, na wprowadzenie do sklepów i lokali nowoczesnych, estetycznych, zawierających zawsze aktualną ofertę prezenterów multimedialnych.

Na rynku pojawił się program CakeShow. Pod tą nazwą kryje się wszechstronny, multimedialny prezenter, pozwalający klientom na interaktywne przeglądanie asortymentu oraz aktualnych promocji oferowanych przez cukiernie bądź piekarnie. Wyróżnia go prosta, wręcz intuicyjna obsługa i atrakcyjna graficzna forma prezentacji produktów. Nowoczesny ekspozytor ma zastąpić dotychczasowe tradycyjne katalogi zawierające zdjęcia tortów i ciast oferowanych na różne okazje.

Pomysł narodził się z naszych prywatnych doświadczeń. Nieraz zdarzało nam się zamawiać torty czy inne ciasta na rodzinną uroczystość ? mówi Łukasz Duda z firmy MD Project. ? W wielu przypadkach trafialiśmy na segregatory wypełnione zdjęciami przedstawiającymi określone propozycje. Często jednak oferta ta nie była w pełni aktualna, a i jakość zdjęć czy forma ich prezentacji budziły wiele zastrzeżeń. Stąd nasza autorska propozycja, by segregatory czy nawet specjalnie drukowane katalogi zastąpić inną, bardziej odpowiadającą obecnym możliwościom formą ? prezenterem na tablecie.

Jak wynika z obserwacji rynku detalicznego, ekrany multimedialne stają się codziennością w placówkach handlowych. Klienci używający laptopów, tabletów i smartfonów chętnie wykorzystują możliwości nowych technologii także przy zakupach spożywczych. Tym chętniej po nie sięgają, gdy te oferują im dodatkowe korzyści. W przypadku multimedialnych prezenterów korzyści są zaś obopólne. Odnoszą się nie tylko do klientów, ale również producentów czy handlowców.

Specjalnie stworzona przez nas aplikacja pozwala na katalogowanie asortymentu, dodawanie poszerzonych opisów oraz wszelkich dodatkowych informacji, które chcemy zamieścić przy oferowanym produkcie ? wyjaśnia Piotr Garus z firmy MD Project. ? Możemy tu zapisać wartości GDA czy skład produktu. Praktycznie nie ma tu żadnych ograniczeń co do zakresu kategorii, podkategorii czy liczby prezentowanych produktów. Warto też zwrócić uwagę na funkcję minigalerii. Pozwala ona na sprawne poruszanie się po większej bibliotece artykułów w danym katalogu. Funkcji, w jakie wyposażono program, jest więcej. Kolejna (?ulubione?), pozwala zaznaczyć produkty wybrane przez klienta, do których w dowolnym momencie przeglądania oferty można bardzo szybko powrócić.

Program CakeShow wgrany jest na 10-calowy tablet, który stanowi integralną część prezentera. Tablet ten posiada bardzo dobry, wyrazisty wyświetlacz, który w atrakcyjny sposób prezentuje ofertę zakładu. Szata graficzna programu dostosowana jest indywidualnie do każdego klienta. Oznacza to, że każda cukiernia czy piekarnia może mieć własną wersję, na przykład z firmowym tłem na ekranie startowym. Całość ?opakowana? jest w stojak malowany na dowolny kolor, z grafiką wykonywaną indywidualnie dla każdego odbiorcy.

Obecnie dostępne są trzy wersje stojaka:

  • wersja podłogowa, o wysokości ok. 125 cm. Stojak taki można ustawić w dowolnym (bezkolizyjnym) miejscu,
  • wersja ścienna ? do zawieszenia na ścianie,
  • wersja nablatowa do umieszczenia na ladzie sklepu.

Prezenter zawierający program CakeShow to przede wszystkim nowoczesny sposób komunikowania się z coraz bardziej wymagającym klientem. W atrakcyjny i estetyczny sposób może prezentować szeroką ofertę asortymentową piekarni czy cukierni, wykorzystując w tym celu wygodny w użyciu tablet. Program umożliwia zapisanie praktycznie nieograniczonej liczby informacji o produktach, a także bardzo szybką i niskokosztową aktualizację danych (np. dodawanie nowych produktów, usuwanie nieaktualnych treści, wprowadzanie informacji o promocjach). Całość wyróżnia korzystna cena oraz bardzo niskie koszty użytkowania.

W skład zakupionego zestawu wchodzi tablet z oprogramowaniem CakeShow, przygotowanie szaty graficznej urządzenia oraz grafiki na stojaku.

MD PROJECT

ul. ks. P. Ściegiennego 19/18, 40-133 Katowice

Biuro:

ul. Ptasia 3, 41-200 Sosnowiec

tel. +48 608 054 153, +48 692 330 539

e-mail: studio@md-project.pl

www.md-project.pl

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple