header


Kreacjoniści

Artykul

Michał Iwaniuk, Maciej Rosiński i Maciej Wiśniewski należą do grona najlepszych polskich cukierników. Wszyscy trzej są też znakomitymi wykładowcami sztuki cukierniczej. Od niedawna są także autorami cukierniczego bestsellera.

Latem tego roku ukazała się długo oczekiwana ich debiutancka książka „Kreacje - Iwaniuk, Rosiński, Wiśniewski}. Jest to staranie wydana, unikalna na rodzimym rynku pozycja prezentująca kompendium cukierniczej wiedzy zawodowej oraz 36 autorskich receptur, którym towarzyszą mistrzowskie fotografie Jakuba Wilczka oraz świetne szkice Michała Iwaniuka.

Książka dostępna jest za naszym pośrednictwem: zamówienia i dodatkowe informacje na books@amkzoom.pl

 

 

Książka w szczególności adresowana jest do osób, które poszukują fachowej wiedzy i sprawdzonych rozwiązań technologicznych oraz solidnej dawki zagadnień teoretycznych. Może być użytecznym narzędziem w codziennej pracy oraz źródłem inspiracji w tworzeniu nowych smaków.

Autorzy dzielą się w niej swoim doświadczeniem, wiedzą i pasją. Zachęcają czytelników do wspólnego kreowania rzeczy prostych, a jednocześnie wysublimowanych. Przekonują by swoich pracach podchodzić do słodyczy w sposób twórczy i nieszablonowy, starając się zachować równowagę pomiędzy perfekcyjnym wyglądem i wyrafinowanym smakiem.

Iwaniuk, Rosiński i Wiśniewski nie boją się wprowadzać innowacji, testują śmiałe rozwiązania oraz polecają niezawodne produkty i technologie. Jako praktycy cukiernictwa, którzy prowadzą szkolenia i kursy zawodowe dostrzegli na polskim rynku brak specjalistycznych publikacji. Takich, które zawierałyby zbiór sprawdzonych i odtwarzalnych przepisów oraz odpowiednią dawkę wiedzy podstawowej –  pozycji, które pełniłyby funkcje materiałów dydaktycznych również dla kursantów. Wspólnie podjęli więc decyzję

o wydaniu własnej, autorskiej książki.

Publikacja liczy 272 strony, zawiera 36 receptur na monodesery, tarty wypieki czy praliny, „bank wiedzy” na temat receptur podstawowych a także rozdziały specjalistyczne. Całość ma staranną formę wydawniczą. Warto by znalazła się na półce każdego cukiernika.

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple