header

Pradawne Zboża


exposweet

gmbh2019

prosweets

prosweets

Sigep19_120x80_pol

kruszwica10lat

wpic

cream117

WY-MIESIANE MARZENIA z Lesaffre Polska

Artykul

Już od października trwa IV edycja akcji Lesaffre Prestige Group, propagującej ideę Społecznej Odpowiedzialno­ści Biznesu na co dzień. Zapraszamy wszystkich Piekarzy i Cukierników z całej Polski do aktywnego uczestnictwa w akcji, zaan­gażowania pracowników oraz pozyskiwania nowych lojalnych klientów.

Tematem przewodnim IV edycji akcji są „Wy-Miesiane Marzenia”, ponieważ powstanie każdej firmy poprzedza marzenie, a jej budo­wa zaczyna się od wartości, które stają się fundamen­tem przekazywanym Pracownikom i Klientom.

Biorąc udział w akcji mają Państwo możliwość uzyskania atrakcyjnych nagród oraz wyjątkowych branżowych wyróżnień w postaci „Jaskółek Odpowiedzialności”. Jest to jednocześnie platforma do promocji Państwa aktywności. Dodatkową, niemierzalną, ale jakże istotną „nagrodą” jest satysfakcja z udzielonego wsparcia oraz bezcenna wdzięczność potrzebujących tzn. dzieci i młodzieży chorych na nowotwory - podopiecznych Fundacji Spełnionych Ma­rzeń, która w tej edycji jest beneficjentem akcji.

NOVUM IV edycji akcji jest sklep internetowy z fantami przekazanymi przez znane, popularne, cenione osoby, które można w dowolnym momencie zakupić dla siebie bądź przeznaczyć na prezent świąteczny. W sklepie można również opłacić „Cegiełkę LPG”, dzięki której udzielicie Państwo pomocy chorym dzieciom. Każda wpłata ze sklepu wpływa bezpośrednio na konto fundacji.


Nasz sklep to dodatkowa, wygodna i dobrowolna forma wsparcia Fundacji Spełnionych Marzeń. I Ty Możesz być z nami społecznie odpowiedzialny. Wystarczy, że zrobisz jeden z trzech kroków:

1. Wejdź do sklepu i kup wybrany fant dla siebie lub na prezent.

2. Wejdź do sklepu i opłać wybraną „Cegiełkę Spełnionych Marzeń”.

3. Podaruj do sprzedaży w sklepie swoją usługę lub produkt do zakupu przez innych partnerów akcji.

Zaproś do kupowania w sklepie swoich pracowników i klientów. W podziękowaniu za dokonanie zakupu w naszym sklepie otrzymasz certyfikat CSR, naklejkę do swojego punktu sprzedaży informującą o Twoim wsparciu oraz banner na Twoją stronę internetową i portal społecznościowy.

POMAGANIE JEST PROSTE!

CSR musi iść z duchem czasu. Dzięki temu sklepowi mogą Państwo przystąpić do akcji, wesprzeć fundację oraz w ypromować swoją piekarnię lub cukiernię.

Każdy ma marzenia, ale nie każdy może je spełniać. Dzieci chore na nowotwory potrzebują naszego wsparcia, by móc spełniać choć niektóre ze swoich marzeń. Zapraszamy do kupowania produktów Lesaffre objętych promocją u swojego Odpowiedzialnego Dostawcy oraz aktywnego korzystania z funkcjonalności sklepu z fantami i „Cegiełką LPG”.

Pomyślmy o potrzebujących zwłaszcza teraz w ferworze świątecznych przygotowań dokonując zakupu w sklepie internetowym akcji.

Już dziś odwiedź: www.sklep.prestige.lesaffre.pl


Dziękujemy, że jesteście z nami!

Małgorzata Pielok
Marketing & Business Development Manager Lesaffre Polska

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2017 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple