header


Family Friends

Artykul

Na jednym z wrocławskich osiedli (przy Bulwarze Dedala) powstał niedawno nowy lokal. Jak wskazuje jego nazwa – Family Friends - głównym założeniem inwestorów było stworzenie przyjaznego, rodzinnego miejsca, gdzie w miłej atmosferze można delektować się świeżo zmieloną kawą, naturalnymi koktajlami czy pięknie udekorowanymi słodkościami. Również amatorzy słonych potraw znajdą tu coś dla siebie; świeże kanapki przygotowywane na miejscu zaspokoją nawet najbardziej wybredne podniebienia.

Lokal zaskakuje nie tylko pięknie przygotowanymi produktami, ale również aranżacją wnętrza, które powstało przy zaangażowaniu Studia Projektowego GRID i wykorzystaniu witryn i mebli firmy ES SYSTEM K oraz oświetlenia firmy LAKO.

Zgodnie z założeniami inwestorów przestrzeń została podzielona na kilka stref. Zaraz przy wejściu znajduje się strefa piekarniczo-cukiernicza, w której produkty zostały wyeksponowane w wyjątkowej linii witryn oraz regałów firmy ES SYSTEM K. W tylnej części lokalu usytuowana jest strefa kawiarni, w której można zamówić świeżo przygotowane przekąski i napoje. W ofercie „Family Friends” znajdziemy również ciepłe przekąski lub lody, które pięknie prezentują się w witrynie z linii Volans. W centralnej części lokalu znajduje się strefa konsumpcyjna, gdzie klienci, w zależności od upodobań, mogą rozsiąść się w wygodnych fotelach lub wybrać miejsce przy tradycyjnym stole. W lokalu powstała również strefa przeznaczona dla najmłodszych.
Bardzo ważny element aranżacji stanowi oświetlenie. Oprawy oświetleniowe firmy LAKO spełniają swoją funkcję zarówno jeśli chodzi o funkcjonalność, jak i estetykę. W projekcie zostały zastosowane dwa rodzaje oświetlenia: lampy dekoracyjne oświetlające równomiernie cały lokal oraz oprawy techniczne, dedykowane do oświetlenia prezentowanych produktów piekarniczo-cukierniczych.
Połączenie naturalnego drewna z mocnymi akcentami kolorystycznymi oraz dekoracyjnymi płytkami ściennymi nadaje wnętrzu zaskakujący charakter, który już po kilku dniach zyskał swoich zwolenników.

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple